
LH255
Ede








































- Film
- Fotografie
- Sfeer
- modern,
- industrieel
Parkeren
gratis parkeren (parkeergelegenheid in de buurt)
Dagprijs indicatie
€800 - €1000 excl. 20% fee
- Let op
- geen foto's van de buitenzijde van het huis (tenzij vooraf overlegd)
- Opvallendheden
- betonnen vloer, plafond en trap
- een grote open ruimte
Je zou het misschien niet verwachten, maar aan de rand van Ede (en al het groen van de Veluwe) vind je deze loftwoning in een voormalig pakhuis. Een tikkeltje rauw en industrieel door het vele beton en veel lichtinval door de hoekligging en de authentieke raampartijen. Een grote, open ruimte met verlaagde zithoek. Of verhoogde eethoek, het is maar hoe je het ziet! De diverse vintage meubels kleden de ruimte gezellig aan en als de achtertuin in bloei staat vormt dit een mooi contrast met het stoere exterieur. Interesse? Maak gebruik van het aanvraagformulier of neem contact op voor meer (prijs)informatie. |
Interesse in deze locatie
Bedankt voor je interesse in deze MUCKING AFAZING locatie! Dit is een formulier om je wensen kenbaar te maken en aanvullende informatie op te vragen.Vermeld op dit formulier de benodigde informatie over de inhoud en grootte van de productie:
- voor wie en/of wat wil je filmen/fotograferen?
- hoe denk je de locatie te gaan gebruiken (welke ruimtes)?
- met hoeveel mensen ben je in totaal aanwezig gedurende de productiedag?
- zijn er dingen waar de locatiehouder rekening mee moet houden?Let op! Locaties zijn enkel per dag (9 werkuren) of halve dag (4,5 werkuren) beschikbaar en niet per uur te boeken. Aanvragen voor minder dan een halve dag kunnen we niet in behandeling nemen.